Galeriid

Sibola pere pildielu on koondatud erinevatesse galeriidesse, mille oleme jaotanud erinevatele veebisaitidele.

  • Mehise galerii
   Mehise elu piltidena on koondatud päris omaette galeriisse. Selles galeriis räägib Mehis oma elust läbi piltide.
   Galerii aadress:

  • Pere galerii
   Meie perekondlikud sündmused on koondatud eraldi galeriisse. Siia alla käivad siis kõiksugu sündmused alates sünnipäevadest, koosviibimistest kuni pühade tähistamiseni välja.
   Galerii aadress(id):

  • Loomade galerii
   Selles galeriis on üleval pildid meie loomadest/lindudest/kaladest ja muudest elukatest. Kes on kes? Selleks tuleb juba galeriid vaadata.
   Lisaks meie endi loomadele oleme sellesse galeriisse pannud pilte ka kõiksugu muudest huvitavatest loomadest, lindudest ja muudest elukatest.
   Galerii aadress:

  • Merle galerii
   Sellesse galeriisse on koondatud Merle kokkutulekuid, pidusid, olenguid ja muud sellist.
   Galerii aadress(id):

 • Aulise galerii
  Sellesse galeriisse on koondatud Aulise (põhiliselt mitteperekondlikke) kokkutulekuid, pidusid, olenguid ja muud sellist.
  Galerii aadress(id):

Meie galeriide avalikuks kommenteerimiseks võib kasutada kommentaaride osa galeriide juures. Kui aga on soov meilt galeriide kohta midagi täpsemat (mitteavalikult) küsida, siis palume kasutada vastavat kontaktivormi.

Reiside sait

Kuni 2014. aastani olid meie reisijutud kirjeldatud siin peasaidil, meie peresadil ja osade pikemate puhkusereiside kohta oli meil tehtud lausa eraldi galeriide saidid.

Selguse huvides sai 2015. aastal tehtud selline muudatus, et edaspidi on kõik meie reiside pildid ja reisimiste jutud ning muljed koondatud ühte kohta:

reisid.sibola.ee

Kõik varasemad reisijutud siin saidil jäävad vanasse kohta ja reiside saidil on siis vastavad pildigaleriid.

Varasemalt oli meil pikemate reiside kohta tehtud eraldi galeriid, aga alates 2015. aastast on ka need kõik meie reiside saidile koondatud. Vastavalt siis:

Reiside kommenteerimiseks või millegi muu küsimiseks palume kasutada reiside saidil olevaid kommenteerimise või päringu võimalusi.